Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

ULUSAL TEKNOLOJİ

 Teknoloji Şirketi olarak misyonumuz sizlere daha kaliteli ve daha çözüm odaklı hizmetler sağlamaktır. Teknolojinin gelişmekte olduğu günümüzde çok çeşitli ürün, yazılım ve diğer hizmetler mevcuttur. Tüm bunlardan en doğru olanı seçerek, hizmet almanızı sağlamakta ve aldığınız hizmetin daha sürdürülebilir olması için gereken özeni göstermeyi hedeflemekteyiz. Sizlerden alacağımız olumlu geri dönüşler ve sizlere sağladığımız verimlilik ile firmamızı daha ileriye taşıyacağına inanıyoruz.


            Vizyonumuz, ihtiyaçlarınızı sizler için analiz ederek, herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan önce ve teknolojinin gerisinde kalmadan kusursuz bir teknoloji desteğini sağlamaktır.

 Gelişme, ileriye dönük verimliliği arttırma çalışmalarımız Ulusal Teknoloji olarak ilk hedeflerimiz arasındadır. Gerekli analizler yapıldıktan sonra sizlere sunacağımız tercihler ile çok daha sağlıklı teknoloji hizmetlerimizden yararlanabilmeniz mümkün olacaktır. Risklerinizi düşürmek, verimliliğinizi arttırabilmek için sürekli firmamız olarak teknolojiyi takip etmekteyiz.


 İşleyişimiz ve Teknoloji Hizmetleri


 * Müşterimize ait tüm bilgiler tarafımızdan güvenilir biçimde saklı tutulur,

 * Müşterimizin ve firmasının geleneksel değerleri, kurumsal kimliği her zaman için ön planda tutulmakta ve verilecek tüm destek bu çerçevede belirlenmektedir.

 * Müşterimiz tarafından gelen talepler genel geçer kurallar çerçevesinde değerlendirilir ve gerektiğinde müşterimize ve firmasına gerekli yasal bilgilendirmeler yapılır.

 * Gerekli çözüm önerileri sunulurken sadece gündemdeki sorunları çözmek yerine ileriye dönük çözümler üretilmekte ve bu doğrultuda projeler hazırlanmaktadır. Önerilen çözümlerin daha sağlıklı işleyişlere sahip olabilmesi için verilen destekler geleceğe yönelik sorunların da çözümü için gerekli yapıya sahiptir.

 * Takım ruhu ile çalışan firmamız ekibi ortak kararlar alarak müşteriye son güncel çözümler önerilir ve tüm ekibimizin fikirleri ve tecrübesi değerlendirilir.

 * Çözümler önerilirken çevreye zarar vermeyecek çözümlerin de önerilmesi hem doğaya hem de çevresel her şeye saygıyı da beraberinde getirmesine özen gösterilecek şekilde yapılandırılır.

 * Ekibimiz çalışanları kendi alanlarında tecrübeye ve gerekli bilgiye sahip, yeteri kadar portföy üzerinde çalışmalar yapmış kriterlere sahiptir.


 Firmamızın özen gösterdiği kriterler :


 Gizlilik: Müşterilerimizin bilgi güvenliği ve gizliliği tarafımızdan korunmaktadır.

 Güvenilir ve tecrübeli ekip anlayışı: Ekibimiz hem kendi alanlarında gerekli donanıma sahip olmakla birlikte gerekli olan ve en fazla özen göstermekte olduğumuz “gizlilik” ilkemize uygun kişilerden seçilmiştir.

 Gelişim ve doğru analiz: Hızla gelişmekte olan teknoloji dünyasını doğru analizlerimiz ile takip etmekte ve çözüm odaklı çalışmaktayız.


            Hedefimiz teknoloji firmaları arasındaki farklılığımızı ortaya çıkarabilmek ve sizin için en verimli çözümleri üretebilmektir. Bu yüzden amacımıza ulaşabilmek için kurduğumuz ekibimiz ile sizlere başarılı projeler sunmak için çalışıyoruz. Ekibimiz her konuda sorunuza cevap verebilecek deneyim ve bilgiye sahip olduğu için her türlü sorununuzda destek alabilir ve birçok hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere sağlayacağımız her türlü hizmeti güvenli bir şekilde sunmaktayız. Çözüm odaklı alacağınız her hizmet sizleri güvenle bir adım öne taşıyacak ve böylelikle verimliliğiniz de artmış olacaktır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! ( 0 850 ) 302 27 62

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. "ULUSAL TEKNOLOJİ " ( Köroğlu Grubu ) Markasıdır.
Top