Kurumsal Kimlik Tasarımı

Anasayfa / Hizmetler / Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Ve Animasyon Tasarımı

Logo Tasarım Hizmetleri


            Piyasa ve sektör içerisinde her firmanın marka değerini yükseltmek ve yansıtmak için logo tasarım hizmetlerine ihtiyacı bulunmaktadır. Profesyonel bir üslupla şekillenen ve grafik tasarım uzmanları tarafından hayata geçirilen logolar bir markanın vizyonunu ve misyonunu özetleyecek ölçülerdedir. Piyasa içindeki tüm büyük markaların göze hitap eden ve akılda kalıcı logoları bulunmaktadır. Sektör ve iş kolu fark etmeksizin tüm büyük, orta ve küçük şirketlerle işletmelerin en azından bir logoya ihtiyacı bulunmaktadır. Logolar web sitelerinde, ürün yüzeylerinde ve tanıtım bültenlerinde seri ve pratik olarak kullanılarak markanın benimsenmesi açısından kritik bir öneme sahiptir.


 Kurumsal Grafik Tasarım Hizmetleri


            Her markanın kurumsal işleyişine rehberlik edecek kurumsal grafik tasarımı hizmetlerini almaları artık piyasa kriterlerine göre zorunlu bir hal almaktadır. Kurumsal grafik tasarımların gözü yormayan renkler ve arka planlar seçilmektedir. Amaç ürün satışı ve hizmet tanıtımı yapan kurumların tüm içeriklerini ve duyurularını sağlam bir alt metin ölçeğinde halka arz etmelerini sağlamaktır. Her tasarımda misyon, hedefler, hakkımızda ve iletişim bilgileri eksiksiz bir şekilde yer alır.


            Burada amaç aktif olarak üretimde bulunan şirketlerin tam ölçekli tanıtımlarını yapmak, ürünlerini doğru adreslerden duyurmak ve satış işlemlerini hem reel hem de online pazarlarda geniş bir ağa ulaştırmaktır. Bununla birlikte hakkımızda yazısı ile birlikte şirketin kuruluş tarihi amaçları ile birlikte verilir. Aynı zamanda grafik tasarımlarında bol miktarda kısa video ve fotoğraflar da kullanılmaktadır. Seo yazılımlarına tam destek sağlaması açısından seçilen resimlerin, grafiklerin ve fotoğrafların tamamen orijinal olması ve daha önce hiçbir yerde kullanılmaması gerekmektedir.


 Kurumsal Kimlik Hizmetleri


            Serbest piyasa içerisinde kurumsal kimlik hız kesmeden asli önemine kavuşmaktadır. Bir şirketin değerleri, tutumları ve kurumsal içeriklerine dair tüm bilgileri göstergeler halinde halka sunması kurumsal kimliğin oluşmasında ve tabanlarının ihtiva edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Kurumsal kimlikler aynı zamanda müşteri kitlesinin çıkarlarına ve hassasiyetlerine karşı duyarlı olmalıdır. Çevreye karşı duyarlı olma, yabancı madde içermeme ve katkısız üretimlere vurgu günümüz şirketlerinin kurumsal bazda kimliklerinin sunumunda öne çıkan ayrıntıları oluşturur.


 Animasyon Tasarımı Hizmetleri


            Karakter tasarımlarının gerçek kişiliklerden değil tamamen çizgiler kullanılarak bilgisayar ve internet ortamında üretilip servis edilmesine animasyon tasarımı denmektedir. Yapılan birçok inceleme ve araştırma animasyon içerikli tasarımların sektör içerisinde daha fazla dikkat çektiğini, satın almaya yönelik programlarda daha fazla tüketiciye hitap ettiğini gözler önüne sermektedir. Animasyon tasarımları genelde bir dakika ya da bir dakikadan daha az olmaktadır. Keskin, net ve hedefe yönelik çalışmaların tabanını oluşturmaktadır.


 Sunum Temaları Hizmetleri


            Ürünlerin tanıtılması, hizmetlerin aktarılması ve yeni projelerin arz edilmesi alanında birbirinden çok farklı grafiklere ve tasarımlara sahip sunum temaları kullanılmaktadır. Kurumsal bazda düşünen her şirketin ve firmanın bu sunum temalarından birkaçını satın almaları ve uygulama alanına koymaları gerekmektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! ( 0 850 ) 302 27 62

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. "ULUSAL TEKNOLOJİ " ( Köroğlu Grubu ) Markasıdır.
Top