Kurumsal Teknik Servis

Anasayfa / Hizmetler / Kurumsal Teknik Servis

Kurumsal Servis Anlaşması

Kurumsal Bilgisayar Servisi Hizmet Detayları


            Müşteriler ve bilgisayar sahipleri kurumsal servis anlaşmalarının mutabakata vardığı konularda kurumsal bilgisayar servisi hizmetlerinden sınırsız olanaklar dahilinde faydalanabilirler. Öncelikli olarak ismin başında yer alan ''kurumsal'' ifadesi şirket bilgisayarları ve ofis içi programlarını kapsamaktadır. Buna göre birçok kişiden ve farklı pozisyondan oluşan kurumsal alanların şirket içi haberleşmeleri aktif olarak hizmet veren kurumsal bilgisayar servisi ekipmanlarınca yerine getirilir. Bununla birlikte söz konusu dosya işlemlerinin ve arşivleme detaylarının çok daha pratik ve kolay bir şekilde cereyan etmesi de aynı hizmetin bir diğer detaylarını ortaya dökmektedir.


            Şirketlerin çok daha hızlı, modern ve teknoloji odaklı çalışmalarını da sağlamaktadır. Genel olarak kurumsal bazda bilgisayar servisi hizmeti veren firmalar aynı zamanda yeni yazılım ve programlar ile birlikte eski bile olsa birçok bilgisayarın yeni yapılandırmalara iştirak etmelerini sağlamaktadır. Şirketlerini ve firmalarını daha ileri bir seviyeye taşımak isteyen tüm kurum sahipleri kurumsal bilgisayar servisleri ile irtibata geçerek söz konusu hizmetler hakkında detaylı bilgiler alabilirler. Yazılımlar ile birlikte güçlü iletişim olanakları da sağlanmış ve dayanıklı hale getirilmiş olur. Günümüzde en ufak işletmeden en büyük şirkete kadar herkes kurumsal bilgisayar servislerinin hizmetlerinden faydalanarak sektör içerisinde daha kısa zamanda daha büyük vadeli iş kollarının üretimini ve finansını sağlamaktadır. Bunun dışında raporlama, arşivleme gibi seçenekler de sunulan diğer alternatifler arasında mevcuttur.


 Kurumsal Teknoloji Bakım Üniteleri


            Piyasa içerisinde kurumsal teknoloji bakım ünitelerini kapsayan birçok çalışma ve hizmet bulunmaktadır. Bunların başında periyodik bakımlar bulunur. Tamamen kontrol ve denetim amaçlı yapılan bu periyodik bakımlar kimi durumlarda altı ayda bir, kimi durumlarda yılda bir olmak üzere yerine getirilir. Bilgisayarların ağır çalışmasına sebep olan tüm birikintiler ve kalıntılar bilgisayarının ana işlem merkezinden temizlenir. Bununla birlikte gerekli görüldüğü yerlerde formatlar atılır. Bu sayede iş kollarında çalışmakta olan bilgisayarlardan çok daha ekonomik olarak çok daha fazla randıman alma seçeneği doğmaktadır. Bununla birlikte virüs taraması da kurumsal teknoloji bakım ünitelerinin bir diğer kolunu ihtiva eder. Kimi durumlarda arıza tespitleri ve çözüm önerileri de bu bakımlar sonucunda ortaya çıkar.


            Belli başlı dosyaların yanlışlıkla silinmesi sonucu doğan problemlerin analitik düzlemde çözümü de teknoloji bakım hizmetlerinden sayılmaktadır. İşletim sisteminin kurulması ve işler hale getirilmesi de teknolojik bir alt yapıda ve donanımda sunulur. Şirketlerin üretim ve hizmet noktaları tek tek tespit edilerek ona göre bir işletim sistemi kurmak da sayılabilecek teknoloji bakım örnekleri arasında gösterilmektedir. Bu sayede sektör içerisinde hızlı ve nitelikli bir iletişim ağıyla gerçekleştirilmesi hedeflenen tüm projelerinin gerçekleşmesi açısından önem kazanmaktadır. Tüm bu teknoloji bakım ünitelerinin sarih bir şekilde ifa edilmesi sonucunda kurumsal bazlı iş yapan tüm firmalar sektör içerisinde rekabet etme imtiyazına sahip olmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! ( 0 850 ) 302 27 62

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. "ULUSAL TEKNOLOJİ " ( Köroğlu Grubu ) Markasıdır.
Top