Turnike Geçiş Turnikeleri

Anasayfa / Hizmetler / Turnike Geçiş Turnikeleri

Turnike Ve Geçiş Kontrol Sistemleri

            Günümüzde kullanılacak alanlara bağlı olarak birbirinden değişik görünümleri ve modelleri kapsamında geçiş kontrol sistemleri bulunmaktadır. Özellikle teknolojik sistemleri ile birlikte daha hızlı geçiş imkanı verirken, aynı zamanda profesyonel ve kusursuz bir kontrol sistemi ile yanında getirmektedir. Bu şekilde pratik imkanı sayesinde teknolojinin desteğiyle yığılma olmadan rahatlıkla geçiş imkanı elde edilebilmektedir. Bu bağlamda kullanılacak yer kapsamında bel turnike çeşitleri, daha kapsamlı olarak üretimleri gerçekleştirmiş boy turnikeler ve VIP hızlı geçiş sistemleri de bulunmaktadır.


            Elbette burada turnike geçiş sistemleri kesinlikle yoğunluğa bağlı olarak ya da güvenliğin ne kadar yüksek tutulduğunda bağlı olarak tercih edebilmektir. Hiçbir durumu gözden kaçırmayan ve sürekli olarak 7/24 kullanım şansını veren bu ürün çeşitleri, geçişlerin daha kolay ve kontrolü biçimde yapılmasına olanak tanımaktadır. Günümüz teknolojisi ile birlikte farklı boyutlara ve yapıları bağlı olarak üretimleri gerçekleştirilen bu kontrol geçiş sistemlerini, bu kaliteli şirket bünyesinden çok uzun fiyatlarla elde etmek mümkündür.


 Geçiş Kontrol Sistemlerinin Kullanım Çeşitleri


            Farklı fonksiyonel yapılarını bağlı olarak değişik kullanım imkanları veren bu ürün çeşitleri, aynı zamanda üye takip sistemi fırsatını da sağlamaktadır. Bu şekilde belirli bir noktada üye olan kişi çok daha hızlı ve rahat bir şekilde geçiş imkanını elde eder. Ayrıca geçiş kontrol sistemlerinde farklı kullanım olanakları ile bu işlemler yapılabilmektedir. Günümüzde parmak izi kontrol sistemleri çok fazla kullanılmaktadır. Özellikle personel ve ziyaretçi girişleri konusunda genel çerçevede birçok farklı yerde tercih edilir. Yapılan önceden tanımlama sistemi ile birlikte parmağın okutulması eşliğinde rahatlıkla geçiş sağlanabilmektedir. Aynı zamanda yüz tanıma turnike geçiş kontrol sistemleri de bulunmaktadır.


            Geçiş izni olan kullanıcılar daha önceden yüz tanımlaması yapılmış şekilde, entegre olarak rahatlıkla kontrol sistem bölgesinden geçiş yapabilmektedir. Diğer yandan kartlı geçiş sistemleri de bulunmaktadır. Birbirinden farklı kart sistemleri dahilinde kullanılan bu ürün çeşitleri, özellikle yoğun alanlarda personel için rahatlıkla geçiş imkanı sunuyor. Aynı zamanda ziyaretçiler içinde kayıt sistemi seçeneği dahilinde en uygun örnekler arasında yer alır.


 Kaliteli Ürün Kapsamında Uygun Fiyatlı Geçiş Kontrol Sistemleri


            Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha güvenilir ve daha hızlı bir geçiş imkanı sağlayan turnike çeşitleri, birbirinden farklı boyutları ve fonksiyonel özellikleri dahilinde değişik kullanım alanlarına göre tercih edilebilmektedir. Özellikle son dönemlerde üye takip sistemi ile birlikte, daha önceden entegre olmuş ziyaretçi veya diğer farklı durumlar adına özel bir geçiş tanıma sistemi vermektedir. Sürekli şekilde çalışan bu ürün çeşitleri, mutlaka kaliteli bir malzeme yapısı altında hazırlanmış olarak değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda hemen siteye giriş yapılarak birbirinden değişik seçenekler altında hazırlanmış turnike geçiş sistemleri rahatlıkla tercih edilebilir. Kaliteli malzeme yapısı sayesinde uzun yıllar 7/24 sürekli şekilde kullanılabilir ve herhangi bir problem anında müdahale etme şansı yakalanabilir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! ( 0 850 ) 302 27 62

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. "ULUSAL TEKNOLOJİ " ( Köroğlu Grubu ) Markasıdır.
Top