HAZIR SET 3 Hotspot Çözümü 500 Kullanıcıya Kadar ( Kurulum Dahil )

Anasayfa / Ağ Ürünleri / Mikrotik Ürünleri / Hazır Kablosuz İnternet Setleri OTEL , RESTORAN ve YURT'lar İçin / HAZIR SET 3 Hotspot Çözümü 500 Kullanıcıya Kadar ( Kurulum Dahil )
HAZIR SET 3 Yurt / Otel / Cafe / Restoranlar için Hotspot Çözümü -- 500 Kullanıcıya Kadar

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Hazır Kablosuz İnternet Setleri OTEL , RESTORAN ve YURT'lar İçin

HAZIR SET 3 Yurt / Otel / Cafe / Restoranlar için HotspotÇözümü -- 500Kullanıcıya Kadar

500 Kullanıcıya kadar Yurt , Cafe , Restoranlar içinHotspot ürünü olarak tavsiye etmekteyiz.

Aynı anda 500online bağlantı rahatlıkla sağlanabilmektedir.

12Modeme kadar Load Balance ( Yük dengeleme ) Modem Birleştirmeolarak kullanılabilir.

5651 LOGLAMA YAPILANDIRMASI

Hotspot için hazır 500 kullanıcı adı , şifre tanımlaması hazır olarak yapılandırılarak sevk edilmektedir.

Kurulum için ürün teslim alındıktan sonra uzak bağlantı ile iletişime geçilerek  gerekli özel ayarlarınız talepleriniz ücretsiz olarak yapılandırılmaktadır *

Yüksek Performans'lı Çift çekirdekli VPN Sunucu , Ofis Router , Load Balance Gateway , Firewall olarak kullanabileceğiniz aynı zamanda hotspot özelliklerini de kullanabileceğiniz mükemmel bir üründür.

Mikrotik Router Board ürünleri içerisinde Rack Mount özelliği olan ve çift çekirdek desteği olan yeni nesil RB1100AHx2 ürünü diğer segment ürünlerinin altında 500 kullanıcıya kadar alanlarda çözüm üretebileceğiniz stabil ve uzun ömürlü üründür. 5 port grup yapılabilir ve aynı zamanda ethernet bypass özelliklerini de içinde barındırmaktadır. ürünün 2GB SODIMM ram üzerinde gelmektedir MicroSD Slotu sayesinde hafıza ihtiyaclarınızı  çözümlendirebilirsiniz.

Üzerindeki Seri portu sayesinde seri kontrol gerektiren tüm cihazlar için ucbirim konsolu olarak kullanabileceğiniz 13 Gbit Portu olan bir üründür.

RB1100Hx2 ürünü tüm Kobi , Wisp firmalarının tercih edebileceği nitelikte bir üründür.

Alüminyum kasası sayesinde mükemmel ısı dağılımını en iyi şekilde kullanmaktadır. 220V doğrudan çalışmaktadır. ayrıca adaptör , Power gerektirmez.

NELER YAPABİLİRSİNİZ.

1. Mikrotik'i yönlendirici (Router) olarak kullanabilirsiniz.Basit ara yüzü ile static router kurallarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.Web sitelerini ziyaret ederken birinci modemi, e-posta hesabınıza bakarken ise ikinci modemi kullanabilirsiniz.
2. Mikrotik'i Bandwidth Manager (Bant Genişliği Yönetimi) olarak kullanabilir.Ağınızdaki belli bir makineyi veya belli bir ip bloğunda bulunan makinelerin trafiğini kısabilir,bloklayabilir ağınızı daha düzenli hale getirebilirsiniz.
3. Mikrotik'i Ateş Duvarı (Firewall) olarak kullanabilirsiniz.Belli portları ve belli protokolleri kısıtlayabilir.Ağınızı ayrıntılı analiz edebilir gelen giden bağlantıları görüp, yönlendirip, bloklayabilirsiniz.
4. HotSpot Gateway olarak kullanılabilir. Bulunduğunuz Local Network içersinde kullanıcı tanımlamaları yaparak user name bazında kısıtlamalar yada yetkiler atanabilir “HotSpot’un Türkçesi tam olarak bulunmuyor ama kablosuz ağ bağlantısının yapılabildiği bölgeye verilen bir addır.”
5. VPN (Virtual Private Network) uygulamaların da VPN Server olarak kullanabilirsiniz.
6. Mikrotik ile BGP yapabilir ağınızda en alt seviye yönetime sahip olabilirsiniz.
7. Traffic Monitor ve Kullanıcı Loglama Ağınızdaki tüm trafiği tüm protokollerle birlikte izleyip 5651 yasasına uygun şekilde loglayabilirsiniz.
8. Dial-in ve Dial-out server olarak kullanabilir. Dial-Up hizmeti verebilirsiniz.
9. PPP, PPoE, PPPoA server ve client ile adsl ağlarına bağlanabilir. Mikrotiğinize adsl ipsi aldırtabilirsiniz.
10. Load Balancing ile Biden fazla adsl hattınızı aynı anda yönetip kullanabilirsiniz.
11. Proxy server olarak kullanabilirsiniz. Mikrotiğin Web-Proxy, Proxy Cache özellikleri ile içeriği yönetebilirsiniz. Ayrıca Transparent Proxy destekler. Reverse Proxy olarak kullanılabilir olması, firewall üzerinden Transparan olarak çalışarak kullanıcılara herhangi bir işlem gerektirmeden trafikleri yönetmesi ve oldukça rahat yönetilebilen içerik filtreleme özellikleri sayesinde ofis ve internet cafelerin kullanımında ciddi rahatlıklar sağlayabilir. Hatta bu konuda Web Server Load Balancing gibi işlemleri de aynı uygulamadan yapabilmektesiniz.
12. DHCP ile ağınızdaki IP yönetimini tamamen mikrotiğe verebilirsiniz. MAC adresi tabanlı filtreleme ve erişim denetlemeleri yapabilirsiniz.
13. DNS server olarak kullanabilirsiniz.
14. SDSL Single Line DSL hizmetlerini destekler.
15. Voice Over IP (VoIP) desteği sayesinde bilgisayardan bilgisayara veya bilgisayardan telefona bağlantı sağlayabilirsiniz.
16. VLAN Trunking Protocol (VTP) Vlan Networks oluşturarak ağınızı genişletmenize olanak sağlar
Bu saydığımız işlemler en çok kullanılan işlemlerden bazıları bunların dışında sayamadığımız bir çok işlemi yapmak ve
çoklu kullanıcı desteği yönetimi ile erişim denetleyicisi kullanmanız için sizi bekliyor.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! ( 0 850 ) 302 27 62

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. "ULUSAL TEKNOLOJİ " ( Köroğlu Grubu ) Markasıdır.
Top