HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ

Anasayfa / Turnike Sistemleri / HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Turnike Sistemleri

Fiyatı: 5.600 USD + Kdv.

 Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir. Ağaç, mermer, granitin yanında deri ve çeşitli ceviz, meşe, zeytin kaplamalar kullanılarak çok lüks çözümler ve kendilerine özel dekorasyonlar gerçekleştirilir. 

turnikeler bir koridor oluşturur. Bu koridorun ortasında camdan veya pleksiglastan geçişi enegelleyen bir perde/kanat vardır. Ziyaretçi kartını okuttuğunda bu perde/kanat açılır. Ziyaretçi aradan geçerken koridordaki sensör algılayıcılar kart okutan kişinin geçmesine izin verirken arkadan kartını okutmadan bir kişi daha geçmesi durumunda perdeyi aniden kapatır ve alarm çalar. Ancak ani kapatma esnasında kaçakta olsa insana bir tehlike oluşturacaksa kanat kapanmaz ama alarm çalarak güvenliği ikaz eder. Üründe  kanatlar açısal hareket ederek açılıp-kapanır. Bu modellerin üst kısımları paslanmaz çelik, mermer veya granit olabilir.İstenirse cilalı kaplamalı ağaç ta olabilir. Standart modellerimizde koridor yanları genellikle siyah pleksiglas veya paslanmaz çeliktir.
Ayrıca  koridor boylarını 2 metreye çıkartarak geçiş sistemi şu şekilde değiştirilebilir; Kanatlar devamlı açıktır. Ancak kart okutmadan geçmek istendiğinde aniden kapanır. Bu sistem çok yoğun geçişler için idealdir. Ancak insanlar arada bir engel görmediğinden bilgisizlik yüzünden geçmek ister. Bu sebepten dolayı bu sistem firmanın kendi personeli için çok uygun olur ve kart okuma algılayıcılarının hızı kadar hızlı geçiş yapabilir.

Çalışma : Çift yönlü kontrollü veya kontrolsüz giriş çıkış imkanı
Kasa : AISI 304 kalite paslanmaz çelik, oval burun
Kanatlar : Açısal kanatlı 10mm temperli cam
Üst Tabla : 10mm Siyah Temperli Cam
Fonksiyonlar : Mikroprosesör kontrol ile iki yönlü çalışma ve bir kişinin geçisine izin verme, elektronik geçiş hafıza özelliği ile bir geçiş tamamlanmadan geçişe izin verir.
Mekanizma : Ayarlı mekanik tork kontrolü ile fiziksel sıkışmalarda kişiye zarar vermez.
Algılama Sensörleri : Her koridorda 8 adet karşılıklı foto elektrik sensörü bulunur.
Acil Durum Modu : Acil durumlarda yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile "acil mod" konumuna geçer ve kanatlar açılarak geçiş yolu açılır, enerji kesintisinde opsiyonel akü desteği ile kanatlar otomatik olarak açık pozisyona geçer.
Güvenlik Seviye Ayarı : 4 adet tanımlanabilen güvenlik seviyesi ayarı ile müşteri isteğine göre kaçak geçişler, tersten geçişler ve yetkisiz her türlü geçişte turnikenin bu geçişi sesli / gizli bildirmesi veya engellemesi sağlanabilir.
Çalışma Voltajı : 110-230 VAC, 47-60 Hz
Güç Tüketimi : Geçişlerde 84W, beklemede 10W (2 kanat için) 
Çalışma Isısı : -10°C / +70°C
Geçiş Hızı : 40 kişi/dakika
Geçiş Aralığı : 56cm
Ağırlık : 138 kg(Tekli Kanat)
Güvenlik Seviyesi : Caydırıcı
Kullanım Alanları : İç ortam kullanımına uygundur


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! ( 0 850 ) 302 27 62

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. "ULUSAL TEKNOLOJİ " ( Köroğlu Grubu ) Markasıdır.
Top